Лазерна епіляція Калуш, Коломия, Долина в Івано-Франківській області.

Лазерна епіляція тепер стала набагато ближче! Якщо ви живете в Калуші, Коломиї або в місті Долина Івано-Франківської області, то телефонуйте та записуйтесь на процедури лазерної епіляції.

Ось наші телефони:

Телефон Киевстар

Телефон Водафон Телефон Лайфселл
(097) 997-35-68 (099) 622-36-31 (093) 997-35-68

Чому лазерна епіляція – найкращий метод видалення волосся?

Діодна лазерна епіляція визнаний в усьому світі найефективніший метод позбутися небажаного волосся. Все це стало можливим дякуючи технічним можливостям апарату Lumenis «Light Sheer», який здатен видаляти волосся на шкірі всіх фототипів, навіть у представників негроідної раси.

Це відбувається не одразу, а за 4-8 процедур, але після рекомендованого курсу ви забудете будь-які незручності та неподобства. Цим і відрізняється такий сучасний та результативний апарат, яким користуються наші косметологи, від всіх інших.

Лазерна епіляція Коломия, Калуш, Долина

Окрім того, треба зазначити, що лазерна епіляція не залишить на вашій шкірі ані сліду: ні «гусячих пухирців», ні подразнення, ні врослого волосся. А також зробить її гладенькою та шовковистою!

Отже, наш апарат Lumenis «Light Sheer» здатен на вирішення таких задач:

  • лазерна епіляція волосся в будь-якій зоні;
  • успішне лікування акне, вугрової хвороби та розширених пор;
  • вирівнювання шкіри від рубців та шрамів;
  • видалення судинних «зірочок» та розширених судин;
  • відбілювання шкіри від веснянок, пігментних плям та ластовиння;
  • фотоомолодження або лазерне омолодження шкіри.

Завертайтесь в Центр «Лазерал Шер» за якісними послугами, роботою кваліфікованого та освіченого персоналу, вигідними цінами та ефективним вирішенням ваших проблем зі шкірою!

Про наші ціни та час проведення процедур ви можете взнати у наших адміністраторів та на нашому сайті на сторінці "Прайс".